Майстерня живопису

  Для дітей: від 6 до 18 років

  Розклад занять: Понеділок та Середа, 15.00 – 17.25, 17.40 – 20.05

  Вартість навчання: безкоштовно

  Якщо малювання – улюблене заняття вашої дитини, ласкаво просимо до гуртка «Майстерня живопису». У гуртку панує творча атмосфера, в якій діти непомітно і послідовно заглибляться у пізнання предметів, об’єктів і явищ навколишнього світу.

  Володіння різними техніками сприяє творчому розвиткові. Завдання підбирається для кожної дитини відповідно до віку, рівня загальної підготовки, психологічного розвитку і бажання дитини.

  Майстерня живопису дитячої анімаційної студії «КРОК»

  Малювання є найпершим та найбільш емоційним і виразним видом дитячої творчості. Малюючи, дитина робить перші кроки в пізнанні мови живопису – знайомиться з різними способами та техніками малювання, навчається сміливо використовувати колір, привносити власну думку та творчий початок у свої композиційні твори.

  Протягом навчання у гуртку діти засвоюють не лише традиційні техніки (живопис, графіка), але й інші сучасні креативні види малювання, які сприяють розвитку безмежної фантазії, розвивають здатність сприймати світ у всій повноті та яскравості. На заняттях дитина навчиться працювати з різними художніми матеріалами - діти знайомляться з їх властивостями і образотворчими можливостями, в процесі навчання набувають навички роботи з ними.

  Юні художники є постійними призерами конкурсів малюнку. Колектив знаходиться в постійному творчому пошуку.

  Керівник гуртка - Карабаджак Юлія Олександрівна

  Освіта: вища, Видавничо-поліграфічний інститут НТУУ «КПІ»

  Cпеціальність «Книжкова графіка».

  Керівник гуртка «Майстерня живопису» з 2011 року.

  Карабаджак Юлія Олександрівна
  _DSC0897
  _DSC0910
  _DSC0927

  Наші контакти

  м. Київ, вул. Курська 15А

  тел. +38 (044) 242-62-20

  тел. +38 (063) 693-27-65

  Наше покликання

  Ми прагнемо відкрити світ творчості в кожній дитині, допомогти кожному знайти себе та розвивати свої унікальні здібності та приховані таланти. Ласкаво просимо до гуртків НВК.

  © 2020 Навчально-виховний комплекс допрофесійної підготовки та технічної творчості молоді м. Києва. Всі права захищені.