Майстерня живопису

Розклад занять: Понеділок та Середа, 15.00 – 17.25, 17.40 – 20.05

Якщо малювання – улюблене заняття вашої дитини, ласкаво просимо до гуртка «Майстерня живопису». У гуртку панує творча атмосфера, в якій діти непомітно і послідовно заглибляться у пізнання предметів, об’єктів і явищ навколишнього світу.

Володіння різними техніками сприяє творчому розвиткові. Завдання підбирається для кожної дитини відповідно до віку, рівня загальної підготовки, психологічного розвитку і бажання дитини.

Майстерня живопису дитячої анімаційної студії «КРОК»

Малювання є найпершим та найбільш емоційним і виразним видом дитячої творчості. Малюючи, дитина робить перші кроки в пізнанні мови живопису – знайомиться з різними способами та техніками малювання, навчається сміливо використовувати колір, привносити власну думку та творчий початок у свої композиційні твори.

Протягом навчання у гуртку діти засвоюють не лише традиційні техніки (живопис, графіка), але й інші сучасні креативні види малювання, які сприяють розвитку безмежної фантазії, розвивають здатність сприймати світ у всій повноті та яскравості. На заняттях дитина навчиться працювати з різними художніми матеріалами - діти знайомляться з їх властивостями і образотворчими можливостями, в процесі навчання набувають навички роботи з ними.

Юні художники є постійними призерами конкурсів малюнку. Колектив знаходиться в постійному творчому пошуку.

Керівник гуртка - Карабаджак Юлія Олександрівна

Освіта: вища, Видавничо-поліграфічний інститут НТУУ «КПІ»

Cпеціальність «Книжкова графіка».

Керівник гуртка «Майстерня живопису» з 2011 року.

Карабаджак Юлія Олександрівна