Комп'ютерна графіка

Вівторок та четвер - 14.30-16.55, 17.10-19.35
    П’ятниця - 11.30-13.55, 14.10-16.35

Серед гуртків на комп’ютерну тематику гурток комп'ютерної графіки є, мабуть, найбільш цікавим і захоплюючим. Майже всім дітям притаманне бажання малювати, передавати за допомогою візуальних образів свої почуття та емоції. Тому навчання комп'ютерної графіки та анімації зазвичай не потребує додаткової мотивації. Заняття у гуртку сприяють розвитку художнього смаку та вміння використовувати можливості комп’ютерної техніки для створення і опрацювання графічної інформації, обирати для цього найоптимальніше програмне забезпечення.

Чому варто обрати гурток Комп'ютерної графіки

Гурток комп’ютерної графіки з’явився у НВК не так давно, але вже встиг полюбитися дітям. Це актуальний та цікавий напрям навчання. Метою занять у гуртку є введення вихованців у світ комп’ютерної графіки, знайомство із сферами її застосування; формування навичок використання сучасної комп’ютерної техніки та програмного забезпечення для створення і обробки графічних зображень, обробки звукових файлів, створення відеороликів та анімаційних фільмів, розробки web-сайтів. Гуртківці ознайомляться з поняттям гіпертексту та з можливостями мови розмітки гіпертексту HTML у створенні web-сайтів; сформують навички використання сучасної комп’ютерної техніки та програмного забезпечення для створення і обробки графічних зображень.

Керівник гуртка приділяє увагу підбору завдань практичного змісту, що сприяють формуванню світогляду вихованців, гармонійному розвитку творчої особистості, вихованню естетичної культури, наполегливості, відповідальності, дисциплінованості, вмінню співпрацювати під час реалізації проектів.

На практичних заняттях учні практикуються у виконанні різноманітних за жанрами художніх творів: пейзажів, портретів, натюрмортів, анімації, навчаються використовувати можливості комп’ютера для створення тривимірних об’єктів та картин.

В кінці кожного навчального року гуртківець виконує підсумкову роботу, в якій проявляється його майстерність та творчість.

Керівник гуртка - Кевхаян Єлизавета Рафаелівна

Проходила практику у Digital-агентстві "VIS-A-VIS”.

Також викладає курс «Digital Art» у ІТ-компанії.

Закінчує університет за спеціальністю «web-дизайн».