Історико-технічне стендове моделювання

  Для дітей: від 8 до 18 років

  Розклад занять: ПН, СР, ПТ, 14:30 - 16:55 та 17.10 - 19.35

  Вартість навчання: безкоштовно

  З собою потрібно мати: всі інструменти та матеріали видаються на місці

  Стендове моделювання дуже розповсюджене в світі. Воно захоплює та єднає як дітей, так і дорослих. Люди відтворюють зразки техніки (літаки, кораблі, автобронетанкову техніку), фігури старовинних вояків та зразки архітектури. Виготовлення таких моделей вимагає не лише певних навичок роботи із спеціальними матеріалами та інструментами, а й поглиблених знань з історії, вміння працювати з різними джерелами інформації, вести пошуково-дослідницьку роботу.

  Чому варто обрати Історико-технічне стендове моделювання

  У гуртку навчання стендовому моделюванню проходить з використанням як промислових наборів, так і самостійно створених деталей моделей та діорам і сприяє розвитку пізнавальних та творчих здібностей учнів.

  Діти оволодівають базовими знаннями з історії техніки, навичками використання технічної документації; формують стійкий інтерес до розвитку техніки та конструкторської думки в Україні та за її межами; виховують у собі поважне ставлення до історичної спадщини Української держави; отримують патріотичне виховання.

  Ці заняття вдосконалюють логіку, уважність, просторове мислення, вміння майструвати власноруч, а більш глибоке захоплення моделізмом виховує інтерес та любов до техніки, історії. З моделістів виростають макетники, конструктори, художники — творчі, розумні люди. Радимо батькам придбати для дитини пластикову модель — це може стати її захопленням на все життя.

  Керівник гуртка - Безоглюк Ігор Анатолійович

  Підполковник Збройних Сил України в запасі.

  Історико-технічним стендовим моделюванням займається з 1994 року.

  Один із засновників Житомирського клубу стендового моделізму. Учасник міських, міжміських, всеукраїнських та міжнародник виставок і конкурсів із стендового моделізму.

  _DSC1898
  _DSC1907
  _DSC1914
  _DSC1917

  Наші контакти

  м. Київ, вул. Курська 15А

  тел. +38 (044) 242-62-20

  тел. +38 (063) 693-27-65

  Наше покликання

  Ми прагнемо відкрити світ творчості в кожній дитині, допомогти кожному знайти себе та розвивати свої унікальні здібності та приховані таланти. Ласкаво просимо до гуртків НВК.

  © 2020 Навчально-виховний комплекс допрофесійної підготовки та технічної творчості молоді м. Києва. Всі права захищені.