Історико-технічне стендове моделювання

Розклад занять: ПН, СР, ПТ, 14:30 - 16:55 та 17.10 - 19.35

Стендове моделювання дуже розповсюджене в світі. Воно захоплює та єднає як дітей, так і дорослих. Люди відтворюють зразки техніки (літаки, кораблі, автобронетанкову техніку), фігури старовинних вояків та зразки архітектури. Виготовлення таких моделей вимагає не лише певних навичок роботи із спеціальними матеріалами та інструментами, а й поглиблених знань з історії, вміння працювати з різними джерелами інформації, вести пошуково-дослідницьку роботу.

Чому варто обрати Історико-технічне стендове моделювання

У гуртку навчання стендовому моделюванню проходить з використанням як промислових наборів, так і самостійно створених деталей моделей та діорам і сприяє розвитку пізнавальних та творчих здібностей учнів.

Діти оволодівають базовими знаннями з історії техніки, навичками використання технічної документації; формують стійкий інтерес до розвитку техніки та конструкторської думки в Україні та за її межами; виховують у собі поважне ставлення до історичної спадщини Української держави; отримують патріотичне виховання.

Ці заняття вдосконалюють логіку, уважність, просторове мислення, вміння майструвати власноруч, а більш глибоке захоплення моделізмом виховує інтерес та любов до техніки, історії. З моделістів виростають макетники, конструктори, художники — творчі, розумні люди. Радимо батькам придбати для дитини пластикову модель — це може стати її захопленням на все життя.

Керівник гуртка - Безоглюк Ігор Анатолійович

Підполковник Збройних Сил України в запасі.

Історико-технічним стендовим моделюванням займається з 1994 року.

Один із засновників Житомирського клубу стендового моделізму. Учасник міських, міжміських, всеукраїнських та міжнародник виставок і конкурсів із стендового моделізму.

_DSC1907
    _DSC1914