Гурток вокалу

Понеділок та Середа 14.00-15.35, 15.50-17.25

Любите співати і мрієте робити це професійно? Ласкаво просимо до вокального гуртка. На заняттях діти вчать нові пісні, відпрацьовують чистоту інтонації, техніку володіння вокалом, сценічну майстерність, вміння володіти мікрофоном, дикцію та виразність співу. Вокальний спів сприяє координуванню слуху, голосу, розвитку вокально-технічних навичок, розвитку дихання, гнучкості голосу.

Чому варто обрати гурток вокалу

На заняттях гуртка розвиваються творчі здібності дітей, виховується глибоке почуття любові до пісні, до музики. Окрім розучування пісень програмою передбачено засвоєння вихованцями основ нотної грамоти, слухання музики та музично-ритмічна творчість.

Дихальні вправи, що використовуються на заняттях, допомагають оздоровити органи дихання. Спів благотворно впливає на розвиток голосу і допомагає будувати плавне і безперервне мовлення.

Діти будуть навчатись:

• основам професійного естрадного співу;
    • основним поняттям і термінам музичної грамоти;
    • правилам гігієни й охорони голосу;
    • професійній взаємодії в колективі.

Заняття у вокальному гуртку допоможуть обдарованим дітям проявити свої здібності на сцені. З допомогою керівника гуртка діти навчаться правильно та інтонаційно чисто співати, полюблять українські пісні - народні та композиторські, розвинуть смак та високу виконавську культуру.

Гуртківці прийматимуть участь в міських та всеукраїнських конкурсах, різноманітних заходах.

Керівник - Золотілов Андрій Анатолійович

Освіта: Київський державний коледж естрадного та циркового мистецтв.

Працював в Ансамблі пісні і танцю Державної прикордонної служби України, вчителем музики в загальноосвітній школі.

З 2019 року – керівник гуртка естрадного співу у НВК.

Золотілов Андрій Анатолійович