Гурток Оригамі

Розклад занять: Понеділок  - 14.30 – 16.55, 17.10 – 19.35
    Вівторок та Середа: 13.30 – 15.55, 16.10 – 18.35

Одним з ефективних засобів розвитку інтелекту дітей є заняття оригамі, що в перекладі з японської означає «складання з паперу». Заняття оригамі розвивають пам'ять, просторову уяву, моторику пальців, точність рухів, вольові зусилля, вміння доводити справу до кінця. На заняттях гуртківці знайомляться не лише з мистецтвом складати папір, а й з історією, культурою, наукою різних народів, котрі свого часу зазнали знайомства з цим видом мистецтва.

Чому варто обрати гурток Оригамі

Мистецтво створення поробок із паперу дає широкі можливос¬ті для розвитку творчих здібностей учнів, зокрема уміння уявляти, фан¬тазувати, читати й самим виконувати схеми, шукати оптимальну форму та будову, пояснювати послідовність створення виробу, концентрувати увагу, дотримуватися чіткості й акуратності в роботі, знаходити кольо¬рове рішення. Тим більше, що під рукою завжди знайдеться аркуш па¬перу, а практика й наукові дослідження показують, що навчання в гуртку допомагає успішному оволодінню знаннями з усіх предметів шкільного курсу. широке застосування. Це оздоблення різноманітних вітальних листівок, прикрашання новорічної ялинки, оформлення інтер’єрів тощо.

Розвиток логічного мислення, технічного погляду і художнього смаку – мета діяльності гуртка, яка успішно реалізується вже не один рік.

Гуртківці розвивають ставлення до конструктивної співпраці, особисту кмітливість, наполегливість в досягненні мети. Вони тренують увагу, пам’ять і цінують результати особистої і взаємної творчості.

Вироби гуртківців неодноразово радували відвідувачів чисельних виставок.

Унікальним девізом гуртка є висловлювання : «Оригамі – це мир без насилля, це всесвіт без будь-якого зла».

Керівник гуртка - Губинська Людмила Андріївна

Освіта вища, багаторічний успішний досвід викладання художньо-естетичної програми «Оригамі».

В навчанні використовує сучасні методологічні і технологічні процеси, які позитивно впливають на рівень зацікавленості і практичної реалізації творчих проектів дітей. Своїми знаннями, відданістю справі сприяє розвитку творчих і технічних навичок своїх гуртківців.

Губинська Людмила Андріївна